BLAXY GIRLS REVOLUSION
Lista Forumurilor Pe Tematici
BLAXY GIRLS REVOLUSION | Reguli | Inregistrare | Login

POZE BLAXY GIRLS REVOLUSION

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
oana89
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 46 ani
BLAXY GIRLS REVOLUSION / •Blaxy Girls• / Iris, Vita de Vie si Avril Lavigne, intre preferintele muzicale Blaxy Moderat de ● KiDoOo ●, AcadeleLipicioase
Autor
Mesaj Pagini: 1
AcadeleLipicioase
Moderator

Din: Matha [:))]
Inregistrat: acum 17 ani
iiii le place Avril Lavigne   

pus acum 17 ani
   
ρισиєzά αια fαкє
svf

Inregistrat: acum 17 ani
aha

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
AcadeleLipicioase
Moderator

Din: Matha [:))]
Inregistrat: acum 17 ani
ce truu     

pus acum 17 ani
   
ρισиєzά αια fαкє
svf

Inregistrat: acum 17 ani
     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
***Winnie-Any***
~ai mai crescut~

Inregistrat: acum 17 ani
sh mie imi place Avrilll      

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
*Kidu`tau*
~bebe~

Inregistrat: acum 17 ani
mie-mi placemai molt th

pus acum 17 ani
   
ρισиєzά αια fαкє
svf

Inregistrat: acum 17 ani
ehhh..
me place si Avril      


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
blue_angel
~bebe~

Inregistrat: acum 17 ani
si mie:X:X:X....    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
emotionalemo<3
●±‡±● V.I.P●±‡±●

Din: dead city
Inregistrat: acum 17 ani
ehh bn k nu au ales th pt k stiti cum e in ro o sa zica toti:se iau dupa emoizi deci sunt si ele but..th nu`s emo:-j desi toti zic asta

_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 16 ani
   
AcadeleLipicioase
Moderator

Din: Matha [:))]
Inregistrat: acum 17 ani

emotionalemo<3 a scris:

ehh bn k nu au ales th pt k stiti cum e in ro o sa zica toti:se iau dupa emoizi deci sunt si ele but..th nu`s emo:-j desi toti zic asta


Dah ai dreptate .

Cea ajuns si RO asta 

Defapt na ajuns ka asa a fost din totdeauna   


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la