BLAXY GIRLS REVOLUSION
Lista Forumurilor Pe Tematici
BLAXY GIRLS REVOLUSION | Reguli | Inregistrare | Login

POZE BLAXY GIRLS REVOLUSION

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bella_sexy Profile
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 48 ani
BLAXY GIRLS REVOLUSION / •Lyrics• / Oare trebuie sa pierzi Moderat de ● KiDoOo ●, AcadeleLipicioase
Autor
Mesaj Pagini: 1
ρισиєzά αια fαкє
svf

Inregistrat: acum 17 ani
Blaxy Girls - Oare trebuie sa pierzi


Oare trebuie sa pierzi
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Oare trebuie sa pierzi
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi n’ai dori sa ramai aiiici

M’ai ierta daca ai sti
C’as veni intr-o zi
Sa’ti spun”m’am schimbat”
Ai iertat ti’a fost greu
M’am jucat tot mereu
Desi nu as fi vrut

Am cazut,m’am lovit
Te’am iubit si’am ranit
Dar de azi e trecut
M’am luptat cu tot ce a fost mai greu
M’am luptat mereu

Oare trebuie sa pierzi
Pentru a sti ce vrei
Oare trebuie sa plangi
Sa nu crezi in ei
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi nai dori sa ramai aici

Oare trebuie sa pierzi
Pentru a sti ce vrei
Oare trebuie sa plangi
Sa nu crezi in ei
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi nai dori sa ramai aiiici

Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Maine
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Maine

Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Maine
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Maine

Oare trebuie sa pierzi
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Oare trebuie sa pierzi
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi n’ai dori sa ramai aici

Oare trebuie sa pierzi
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Oare trebuie sa pierzi
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi n’ai dori sa ramai aiiici

M’ai ierta daca ai sti
C’as veni intr-o zi
Sa’ti spun”m’am schimbat”
Ai iertat ti’a fost greu
M’am jucat tot mereu
Desi nu as fi vrut

Am cazut,m’am lovit
Te’am iubit si’am ranit
Dar de azi e trecut
Am luptat cu tot ce a fost mai greu
M’am luptat mereu

Oare trebuie sa pierzi
Pentru a sti ce vrei
Oare trebuie sa plangi
Sa nu crezi in ei
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi nai dori sa ramai aici

Oare trebuie sa pierzi
Pentru a sti ce vrei
Oare trebuie sa plangi
Sa nu crezi in ei
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi n-ai dori sa ramai aiiici

Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Maine
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Maine

Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Nu mai vreau sa ma visez
Maine
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Poate ar trebui sa crezi
Maine

Oare trebuie sa pierzi
Pentru a sti ce vrei
Oare trebuie sa plangi
Sa nu crezi in ei
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi n-ai dori sa ramai aici

Oare trebuie sa pierzi
Pentru a sti ce vrei
Oare trebuie sa plangi
Sa nu crezi in ei
Uneori simti ca nai vrea
Sa te mai ridici
Poate totusi n-ai dori sa ramai aici...
   


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
emotionalemo<3
●±‡±● V.I.P●±‡±●

Din: dead city
Inregistrat: acum 17 ani
mijto mel
suna bn si in roamana  


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
ρισиєzά αια fαкє
svf

Inregistrat: acum 17 ani
da..
dar yo raman la varianta in engleza


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
AcadeleLipicioase
Moderator

Din: Matha [:))]
Inregistrat: acum 17 ani
e kul mel     

adika mie indiferent   


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la